makijaż okolicznościowy


Makijaż dzienny lub biznesowy wykonuje się w ten sposób aby maskował on niedoskonałości urody, podkreślał jej mocne strony, a jednocześnie był subtelny i nadmiernie nie rzucał się w oczy. W przypadku takiego makijażu skupiamy się na wyrównaniu kolorytu i struktury cery, konturowaniu twarzy, delikatnym podkreśleniu oczu i ust, aby wydobywał on naturalne piękno.

Odpowiedni makijaż jest dopełnieniem stroju i fryzury, zwłaszcza jeśli wykonywany jest na szczególne okazje. Makijaż wieczorowy daje nam dużą swobodę możemy wybrać coś szalonego i ekstrawaganckiego np. wybierając się na bal sylwestrowy, coś subtelnego i stonowanego idąc na imprezę rodzinną, tak naprawdę wszystko zależy od naszych upodobań i stylu. Makijaż powinien jednak pasować nie tylko do naszego charakteru i okazji, ale również do typu urody, tak by ją podkreślić, a nie zamaskować.

Każda panna młoda chce czuć się piękna i wyjątkowa. Idealnym dopełnieniem dla białej sukni i fryzury powinien być profesjonalny makijaż. Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu fotograficznego i wieczorowego, musi prezentować się dobrze zarówno na żywo, jak i na zdjęciach, w sztucznym i naturalnym oświetleniu. Make up ślubny dobiera się do typu urody, stroju i upodobań panny młodej, tak by podkreślał jej piękno i tuszował niedoskonałości. Ten typ makijażu jest bardzo kobiecy i elegancki, a jednocześnie tak trwały, by wytrzymać całonocną zabawę.

Makijaż  ślubny, podobnie jak każdy inny  pomoże wam wydobyć to co najpiękniejsze, a używane przez nas profesjonalne kosmetyki wysokiej jakości zagwarantują wyjątkową trwałość makijażu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AGAT STUDIO URODY
ul. Gwardii Ludowej 1 lok.2, Gliwice
tel.: 508 345 500
e mail: biuro@agatstudio.pl

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9:00 – 19:00
sob.: 8:00 – 14:00

Formularz kontaktowy