henna i rekonstrukcja brwi


Znalezione obrazy dla zapytania henna brwi i rzes Zabieg Stylizacji oprawy oczu polega na farbowaniu brwi i rzęs oraz regulacji brwi. Dzięki stosunkowo krótkiej procedurze można uzyskać spektakularne efekty odświeżenia spojrzenia, podniesienia powiek oraz nadania twarzy właściwych proporcji. W trosce o komfort naszych Klientów wszelkie zmiany są wcześniej konsultowane.

Idealne brwi

Każda kobieta wie jak znaczący jest kształt brwi i jak bardzo może zmienić wygląd jej twarzy. Dlatego zabieg henny oraz regulacji brwi został wzbogacony o profesjonalne i precyzyjne wyznaczenie prawidłowej linii, długości i koloru łuku brwiowego. Dzięki fachowej poradzie, możesz uzyskać idealne brwi dopasowane do Twoich proporcji twarzy, budowy i koloru oczu oraz indywidualnego stylu.

Regulacja brwi

Zabieg regulacji brwi polega na usunięciu niechcianych włosków za pomocą pęsety lub wosku. Podczas tej czynności nadajemy brwiom odpowiedni kształt dopasowany do typu urody oraz kształtu twarzy Klientki.

Henna

Zabieg henny to inaczej farbowanie brwi oraz rzęs. Stosujemy hennę naturalną – proszkową oraz syntetyczną – żelową. W zależności od typu urody, koloru włosów, oczu oraz preferencji Klientki możemy uzyskać efekty od subtelnego, naturalnego podkreślenia włosków, do wyraźnie zarysowanego łuku brwiowego i maksymalnie czarnych rzęs.

Brwi 3D – trójwymiarowa rekonstrukcja brwi

Jest to metoda dzięki której jesteśmy w stanie uzyskać zupełnie naturalny efekt wspaniałych brwi. Polecana dla osób, które nie są przekonane do makijażu permanentnego, ale również dla osób które taki makijaż posiadają i chcą uzyskać wyczuwalną dotykiem fakturę brwi. Doczepione włoski utrzymują się od 2 do 3 tygodni, są odporne na wodę i nosi się je bezproblemowo. Metodą tą można uzupełnić luki, blizny, częściowe braki włosów, jak również zbudować całe piękne brwi w przypadku gdy ktoś takich nie posiada. Można je uzupełnić w razie potrzeby lub traktować jako zabieg jednorazowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AGAT STUDIO URODY
ul. Gwardii Ludowej 1 lok.2, Gliwice
tel.: 508 345 500
e mail: biuro@agatstudio.pl

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9:00 – 19:00
sob.: 8:00 – 14:00

Formularz kontaktowy